• Wycieczka -klasa 6

• Nowa galeria Wycieczka -klasa 6 została dodana do albumu fotograficznego

Srebrna Góra

Zwiedzanie fortu Donjon, zajęcia integracyjne i wspólne pieczenie kiełbasek To wszystko podczas wycieczki klasy 6 do Srebrnej Góry

• Poznajemy zawody

• Nowa galeria Poznajemy zawody została dodana do albumu fotograficznego

Kontynuujemy spotkania podczas których uczniowie zapoznają się z różnymi zawodami.

Mama Franka ucznia klasy 3b, pracuje w Instytucie Farmakologii Polskiej Akademi Nauk. Dzięki tej wizycie dowiedzieliśmy się dlaczego szczury wybierane są jako zwierzęta labolatoryjne, w jaki sposób je oswoić i jak się komunikują.

Dziękujemy za niezwykle interesującą prezentację i filmy.

• XIX Tydzień Bibliotek

• Nowa galeria XIX Tydzień Bibliotek została dodana do albumu fotograficznego

W pierwszym dniu świętowania XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek królowały baśnie. Nauczyciele czytali swoje ulubione książki z dzieciństwa.

"Książka i róża" w klasie 2b i 5. Były ciekawe książki i piękne własnoręcznie wykonane zakładki. Wszystkim, którzy dostali książki w prezencie, życzymy przyjemnej lektury!

W rozwiązywaniu literackich zagadek wzięły udział wszystkie klasy. W kategorii klas starszych zwyciężyli reprezentanci klasy 8, 2 miejsce zespół z klasy 7a i 3 zespół z klasy 6. Wśród klas młodszych najlepsze były dzieci z klasy 1b, 2 miejsce zespół z klasy 3b i miejsce 3 reprezentanci klasy 3a. Wielkie brawa dla wszystkich. Gratulujemy zwycięzcom!

Obchody Tygodnia Bibliotek zakończyliśmy układaniem domina z ulubionych książek. Było dużo pracy, śmiechu i nieoczekiwanych "wpadek"

• Przedszkole-dyżur wakacyjny

• DYŻUR WAKACYJNY sierpień 2022r.

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzi sekretariat uczniowski
            w dniach: 10-20 maja 2022 r. dla dzieci z Przedszkola 25                                                                                   23-27 maja 2022 r. dla dzieci z innych przedszkoli

Karta zapisu dostępna na stronie szkoły.
            Dokumenty należy składać w sekretariacie uczniowskim w godzinach pracy.

• Nowa galeria Konkurs została dodana do albumu fotograficznego

Prace konkursowe

Uwaga - konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi rozstrzygnięty!

Szkolna komisja ustaliła następujące wyniki:

I miejsce - Julia kl 4b

II miejsce - Kaja kl 1a

III miejsce - Alika i Sofiya kl 3b.

Wyróżnienia zdobyły:

Ariana z kl 1a, Cecylia z kl 3a i Matylda z kl 2a.

Gratulujemy!!!

Finał projektu

Ukończyliśmy w świetlicy projekt "Mistrzowie planowania. Jak realizować pomysł? "

Projekt był realizowany w ramach programu Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Wzmacnialiśmy swoją kreatywność, rozwijaliśmy samoświadomość i przedsiębiorczość.

• Akcja

• Nowa galeria Akcja została dodana do albumu fotograficznego

Akcja charytatywna

Nasze prace konkursowe transparenty "Pod sztandarami nadziei" wykonane w świetlicy przez kl.1b i 1c.

Wspieramy hospicjum św. Łazarza poprzez portal pomagam.pl.

Pod adresem www.pomagam.pl/dobrze-ze-jestes znajduje się wirtualna zbiórka.

• Wyjście klasowe-1b

• Nowa galeria Wyjście klasowe-1b została dodana do albumu fotograficznego

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego. Uczniowie klasy 1c mieli okazję poznać twórczość patrona szkoły i najwybitniejszego artysty polskiego modernizmu.